Zadzwoń: +48 512 088 347 lub napisz do nas

Nagrody i osiągnięcia, czyli doceniona jakość maszyn Kreuzmayr

Rozwój technologii oferowanych przez Kreuzmayr jest widoczny dla naszych dotychczasowych klientów. Jest również doceniany na wielu targach i wystawach. Pragniemy zaprezentować nagrody, którymi zostały uhonorowane nasze maszyny bezpośrednio, a także pośrednio poprzez sok na nich produkowany. Najważniejsze z nich to:

Wyróżnienie Tłoczni Soków "Dar Ogrodu" w XI edycji ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces"
Pierwsza nagroda w konkursie "Maszyna Targów Agrotechnika 2010"
List Referencyjny od Centrum Doradztwa Rolniczego Brwinów, oddział w Radomiu
Wyróżnienie "Maszyna XX Targów Rolniczo-Ogrodniczych Kościerzyn 2010" dla mobilnego urządzenia do produkcji soków naturalnych metodą tłoczenia

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułami prasowymi na temat naszych urządzeń i soku. Po kliknięciu miniatury udostępniamy pełną treść artykułów w formie pliku .pdf.

Dar Ogrodu - z miłości do natury, z miłości do tradycji [w:] Przemysł Fermentacyjny i owocowo-warzywny, nr 7-8/2010 Dar Ogrodu - z miłości do natury, z miłości do tradycji [w:] Przemysł Fermentacyjny i owocowo-warzywny, nr 7-8/2010
Z tradycjami [w:] Hasło Ogrodnicze, nr 7/2011 Z tradycjami [w:] Hasło Ogrodnicze, nr 7/2011
Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa, nr 5/2011 Miesięcznik Praktycznego Sadownictwa, nr 5/2011

Poznaj nasze maszyny

Przygotowaliśmy dla Państwa wygodny w obsłudze katalog maszyn. Za pomocą kilku kliknięć można obejrzeć w nim zdjęcia, poznać dane techniczne, a niebawem również skompletować własną linię.

Zapewniamy stały serwis

Przeszkolony serwis jest do Państwa dyspozycji od razu po zamontowaniu i uruchomieniu linii. Przez cały okres 2-letniej gwarancji oferujemy serwis gwarancyjny, a po jej wygaśnięciu również serwis pogwarancyjny. Zapraszamy do działu "Serwis i montaż".