Zadzwoń: +48 512 088 347 lub napisz do nas

Serwis i montaż, czyli pomoc od samego początku

Przeszkolony serwis jest do Państwa dyspozycji od razu po zamontowaniu i uruchomieniu linii. Każdy nasz klient jest przeszkolony podczas pierwszego uruchomienia, a także otrzymuje wskazówki technologiczne w zakresie produkcji soków naturalnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w pierwszych dniach po uruchomieniu mogą mieć Państwo wiele wątpliwości i pytań w zakresie obsługi maszyn i produkcji soku. Jesteśmy w tym okresie szczególnie blisko klienta i służymy doraźną pomocą.

Nasza praktyczna wiedza w zakresie obsługi maszyn wynika z faktu, że sami na co dzień produkujemy soki. Jesteśmy więc w stanie szybko i właściwie zareagować w razie problemu.

Przez cały okres 2-letniej gwarancji oferujemy serwis gwarancyjny, a po jej wygaśnięciu również serwis pogwarancyjny. W siedzibie firmy w Polsce znajduje się magazyn części zamiennych, z którego zaraz po zgłoszeniu usterki zostaje wysłany uszkodzony element. W razie potrzeby dojeżdżamy i usuwamy przyczynę osobiście.

Maszyny Kreuzmayr wyróżnia łatwość obsługi, utrzymania i niezawodność. Często wystarczy do nas zadzwonić, aby rozwiązać zaistniały problem.

U nas serwis to nie tylko awarie – doradzamy naszym klientom również w zakresie produkcji soków, wykorzystując nabyte w ciągu wielu lat doświadczenia.

Dowody niezawodności?

Nagrody i wyróżnienia Kreuzmayr

Potrzebują Państwo dodatkowych dowodów niezawodności maszyn Kreuzmayr? Zapraszamy do działu "Nagrody i osiągnięcia", gdzie znajdą Państwo artykuły prasowe, puchary i dyplomy - wszystko na potwierdzenie naszych słów.